Jdi na obsah Jdi na menu

Haley-Helča

7. 10. 2012

 

 

  HALEY HERALDŮV POKLAD

haley-helca--7-.jpg

1.1.2012

m: Abigeil Heraldův poklad HD A

o:Baron aus Bobry Wald  HD  A , ED 0

 

VÝSTAVY:

ZKOUŠKY:

 

Ahoj,Jmenuji se Haley,ale naši mi říkají Helčo,nebo taky Helenko a taky někd zkráceně Hel.

Přišla jsem na svět v době,kdy venku mrzlo až praštělo a já se svojí druhou sestřičkou a dvěma brášky,rozveselovala svoji maminku,která v té době byla velmi smutná,protože před malou chvílí přišla o svoji maminku,moji babičku Elinku.

Měla jsem se hodně k světu,abych mámě dělala jen samou radost a tak jsem papala,spala a později si hodně hrála se sourozenci.

 haley-4-tydny.jpg

Každá ¨štěněcí léta hodně rychle utečou a tak jsem byla šťasná,že jsem je celá mohla prožít u nás doma,se svojí mámou,aby nebyla smutná a nezůzstala s mojí paničkou sama.

Vyrostla ze mě trochu střeštěná puberťačka.Strašně moc mě baví dovádět a lítat jak splašená,je to strašná sranda.

haley-helca--27-.jpg

Taky už umím některé z povelů,poslouchat docela dovedu,na vodítku chodím ráda a nikoho nevláčím,chodím způsobně u nohy .Taky mě moc baví nasávat ty všechny zvláštní vůně kterých je v řírodě kolem taková spousta.gracie-gita--17-.jpg

 

 

 

 

Moc mě baví,když pro mě panička nachystá stopu toho,čemu vy lidi říkáte králík.To vám mě popadne taková radost,že běžím po té voňavoučké stopě daleko,kam až nevidím,tam na konci leží cosi chlupatého,no lidi,já to hned vezmu do mordy a co mi nohy stačí,peláším k paničce,abych se pochlubila.Ta si se mnou ještě potom hraje a má velkou radost,a i já mám radost...no co vám mám povídat...Někdy se tak rozdivočím,že se mi ani nechce s tím blbnutím  přestat.

Taky ráda plavu,i když neradši si plavu sem a tam...jen tak....

 haley-helca--15-.jpg

 

 

Prostě venku je to moc fajn.Ze začátku jsem byla hodně nedůvěřivá,všechno se mi zdálo moc cizí a neznám,ale teď už je to o hodně lepší.

haley-helca--5-.jpg

Panička mi slibuje,že se někdy pojede spolu ukázat tam,kde se vystavují pejsci,všichni si je prohlíží a chválí je,do jaké narostli krásy.A já jsem přece krásná..no ne ?