Jdi na obsah Jdi na menu

2.5.Měli jsme moc milou návštěvu.Taťku Áreska a strejdu Gucciho.Bylo to moc milé a hlavně spousta mazlení.Koukněte na fotky sem

25.4.Dostaly jsme svůj čip a u očkování jsme byli velmi stateční.Ani to nebolelo.

4.4.2016  Dnes jsme se šly s mámou podívat ven.První krůčky byly trochu nesmělé,tolik zajímavých vůní a zvuků...ale za chvíli nás to tam začalo bavit a zvědavě jsme pobíhalli za mámou a svými dvounožci.Mamča nám dala napít mlíčka a po chvíli zkoumání jsme se vrátili do bezpečí pelíšku.Víc fotek najdete tady.

31.3.2016 dnes papáme svoje první granulky.Mňam,je to dobrota,ale mámino mlíčko je pořád nejlepší blush

20160405_055202.jpg

20160405_061040.jpg

28.3.2016 jsou nám už tři týdny a začínáme si spolu hrát.

20160328_080420.jpg

video zde

20.3.2016 Miminka dnes začaly opatrně nakukovat na svět.Zatím především spí a jí.Jsou každý svůj, se svojí dnešní váhou 140dk a 95 dk je lze velmi dobře rozpoznat.Jsou to miláčci a velcí mazlíci,kteří chrupkají u mámy nebo v našem náručí.

20160320_104748.jpg

 

7.7.2016 Velký den nastal a Helence se narodila štěňátka.Porod nebyl nejjednodušší a nastaly komplikace.Porod dokončili na veterinární klinice císařským řezem.Přesto máme pouze 2 miminka.Dva kluky.Mají se k světu a bojují o své místo na světě velmi statečně.Mamince Helence se daří dobře.Kontrola dopadla dobře a štěňátka prospívají-

3.3.2016Počasí se chová naprosto divně a jaro na sebe nechává strašně dlouho čekat.Tolik bláta jako letošní zimu už fakt nechceme...Procházky jsou blátivé,vzduch sychravý...fuj...kdo to má snášet...Přesto jsme ven vyrazili po peripetiích si virózami a ozkoušely, jak se nám bude špacírovat chvíli před porodem...už aby to bylo...Helenka je jak soudeček..či bečička...ale rozhodně ji to v ničem neomezuje..rozhodně si nic nepřipouští...Pravda, procházení mezi dveřmi není její silnou stránkou,kdy se přes sviji horlivost na bříško lehce zapomíná

12799265_967633576646876_5389133958881772632_n.jpg 

 

Po delší odmlce opět zde. Zima se nám překulila do druhé poloviny a my nastupujeme s našimi zlatíčky do další etapy života.Helenka absolvovala dvě výstavy a zkoušku ověření vrozených vlastností a byla úspěšně uchovněna.

V letošním roce jsme ji nakryli pejskem typově srovnatelným a úspěšným nejen na pracovním poli,ale i v soutěžích krásy.Sono nám prozradilo,že krytí je pozitivní a na začátku března se Helenka stane poprvé  maminkou.

Více informací zde

 6.1.2013.Vítejte v novém roce!!    

bigi-s-helenkou--29-.jpg

Haley má za sebou RTG a vše vypadá v pořádku,kyčle i lokty má zdravé a teď čekáme na výsledek od p.doktora.

Taky se těším na svoji 1.výstavu...jestlipak se budu líbit...?

hela-intercanis-1--1013.jpg

Zima námnastoupila jako vždy v poslední době naprosto bláznivě,se svým vrtošivým počasím a ztřeštěnými nápady.Ještě že se v našich lesích vyskytuje v těchto polohách občas nějaký sníh a my  nechodíme z venku jako prasátka..teda doposud to tak bylo,jenže znáte to,hned je zima,hned je teplo...no máme z toho v hlavě guláš a naše kožichy sis tím taky neví rady.Biga líná,jako kdyby mělo nastat jaro,ale Helča to zatím nevzdává.

Helča má za sebou první hárání,ale je v pohodě a zažívá svoji psí pubertu na plné obrátky.

 

 

Podzim byl u nás krásný a prochajdy do lesa báječné

                                                 

bigi-s-helenkou--25-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jsem ale vyrostla...lidi..je ze mě slečna.Už nejsem malá Helenka,ale slečna Haley

bigi-s-helenkou--8-.jpg          bigi-s-helenkou--22-.jpg     bigi-s-helenkou--33-.jpg  

 

bigi-s-helenkou--38-.jpg

 

 

 

gracie-gita--19-.jpg

 

7.10.2012  Během krásného,ale jako vždy krátkého léta,si naše holky stejně jako lidé,užívali klidu a pohody,příjemných slunečných dní a procházek krásnou přírodou v našem okolí.Bylo moc příjemné,že za námi zavítala naše odrostlá štěňátka se svými pány.Holky byly moc fajn a užily jsme si nějakou legraci.

Z Drásova za námi přijela Fany.Jako by mamce z oka vypadla a já jsem smutně zavzpomínala na Elinku.

fany-filuta-1.jpg

Fanda,které její nová rodina neřekne jinaknež Filuto,má podobně,jako její máma zlatý kožíšek a úplně stejný kukuč.Helča se s ní vyblbnula dosytosti a Bigi si asi říkala,co ty holky tak blbnou?Už na ty štěněcí legrandy moc není.fany-filuta-4.jpg

 

 

 

fany-filuta-5.jpg

 

 

 

Fany je hodná zlatá fenka se zlatým srdíčkem a má se ve svém domově moc dobře.

fany-filuta-7.jpg

 

 

 

 

 

 

Více fotekZDE

Další milou návštěvou ,tentokrát ze Šlapanic, byla Grácie.Slyší na jméno Gita a je velmi váženým členem svojí rodiny.

gracie-gita--15-.jpg

 

 

 

gracie-gita--10-.jpg

Naše lesy skýtají překrásné procházky a jelikož jsme museli plánovanou procházku několikrát odložit,podařila se nám až teď,v babím létě,kdy příroda hrála všemi barvami a teplo bylo jakoko v létě,prostě naprosto super...!

Holky si hrály a běhaly radostně po celou dobu.Uvítaly osvěžení v blízkém rybníku,odkud se jim vůbec nechtělo.

gracie-gita--22-.jpg

 

 

gracie-gita--23-.jpg

 

Určitě jsme se spolu neviděli naposledy a budeme moc rádi,za každou další společnou prochajdu. 

gracie-gita--20-.jpg

 

 

 

 

 

 

 Více fotek ZDE

   

Ráda se k našim procházkám delším i kratším,přidává občas Bílá švýcarká ovčanda Fren,se svojí mamkou Eschly.

Fren má už svoji první výstavu za sebou.Vyhrála a její panička je na ni pyšná.

haley-helca--31-.jpg

 

 

 

 

Více fotek ZDE

Léto se s námi dnešní uplakaným dnem nadobro rozloučilo a ani to babí ,se už nejspíš na delší dobu nevrátí.Holkám to rozhodně nevadí a dnešní hnusný a deštivě chladný den si užily po svém.Hrabat se v blátě a řádit v dešti je přece super!Rozhodně nebudou ležet na gauči a chrupat.Prostě trochu bláta a deště??No řekněte sami....

 

nase-cunatka--6-.jpg

nase-cunatka--2-.jpg

 

nase-cunatka--4-.jpg

 

nase-cunatka--3-.jpg    

LÉTO JE FUČ,VÍTEJ PODZIME!!

 

 

1.1.2012  Bigi přivedla na svět 4 krásná štěňátka.Jsou to pěkní cvalíci.Navzdory bolesti v našich duších,stará se vzorně o svoje malá miminka.Jsou to 2 lsečny a 2 kluci.Přejeme jim,ať rostou do zdraví a do krásy a  zdraví.Zatím poctivě pijí mlíčko a spí,tak porostou jak z vody.

 

vrh-h-web-1-den.jpg        vrh-h-1-web.jpg

 

30.12.2011 Byla to nejsmutnější noc,co jsme mohli zažít.Navím proč a co k tomu  osud vedlo,a tak souhrou nešťastných náhod umřela naše Elinka.

Byla to  torze žaludku co nám ji vzala a připravila o život.Protože se to stalo v noci,pomoc už jsme naší milované Elince nedokázali.Její duše ve 3h ráno odešla do psího nebe.Nestihli jsme se ani dostatečně rozloučit.Nikdo nečekal,jak moc rychlá je v tomto případě a hlavně neúprostná smrt.

Kéž je ti Elinko v psím nebíčku hezky.Máš tam pořád plnou misku,spoustu kamarádů a hlavně je tam  hodně míst ke krásným procházkám,kdy můžeš objevovat  nové a krásné věci.

Za všechny pěkné a bezva chvíle ve Tvojí společnosti,kdy jsme mohli laskat a hladit Tvůj zlatý kožíšek,za všechny Tvoje děti,kterým jsi byla skvělou mámou,za všechny dvojožce,kteří se o tebe s lásou starali a kterým jsi byla oddaným a milým společníkem,za vše,co jsme spolu prožili a  zvládli,za to všechnoTi naše nejmilejší Elinko děkujeme.Prosím,odpusť všude tam,kde jsme si občas nerozuměli a Ty jsi měla se mnou vždy tolik trpělivosti.Tvoje veselé vrtění ocasem a štěkot,Tvoje společnost a úsměv tvé psí tváře,nám bude Elinko moc chybět. S láskou na tebe budeme vzpomínat.

Děkuji ti za vše.

Sbohem Elinko,měli jsme tě moc rádi.

Informace o nebezpečí torze žaludku najdete zde

 

28.11.Ultrazvuk už to  potvrdil...Bigi bude mít štěňátka...

Držte palce,ať vše proběhne v pořádku.Užívá si klídek a pohodičku,

prochajdy a kočkování s Elou 

 sono-bigi-prosinec-2011.jpg

3.11.2011  Máme dobrou zprávu,že 2.11.2011 byla nakryta naše Bigi.Pokud příroda svolí a vše dobře dopadne,bude začátkem ledna 2012 Bigi maminkou a tatínkem štěňátek,opět krásný Baron aus Bobry Wald.Tak nám držte pace,budou to Abigeiliny poslední štěňátka.Potom spokojeně odejde od mateřské blaženosti a budou  s  Ally  na mateřské povinnosti už jen vzpomínat. a užívat si pohodičky.

                                                                          BIGI     

                                  bigi.jpg

 

 BARON

 

baron.jpg

VÍCE O BARONOVI ZDE

 

4.10.2011  Ahojky,dostali jsme krásné fotky naší malé slečny "GRÁCIE".Slyší na jméno Gita a je to moc pěkná psí slečna.Koukněte jak roste..

 

gracie-gita--2-.jpg

 

 

 

gracie-gita--30-.jpg

 

gracie-gita--38-.jpg

 

...do krásy...

více fotek najdete ve fotoalbu zde

 Je fantastický podzim a tak chodíme na vycházky a využíváme poslední příležitosti zaplavat si v rybníku.Užíváme si sluníčka...naakumulujem ještě trochu tepla před nastávající zimou...brrr

 

ally-a-bigi-v-babim-lete-2011--16-.jpg

víc fotek je tady

 

PŘEJEME VŠEM ŠTĚŇÁTKŮ,ABY SE JIM U SVÝCH NOVÝCH RODIN LÍBILO A VŠICHNI SI NAVZÁJEM DĚLALI JEN A JEN RODOST

9.6.2011        ROZJÍŽDÍME SE STATEČNĚ DO SVÝCH NOVÝCH DOMOVŮ

15.5.2011

Je nám 5 týdnů

Konečně jsme se vypravili zkoumat,co krásného nás čeká venku a jaká dobrodružství asi zažijem.Je tu tolik ke zkoumání...Zkoušíme nosit v tlamičce kde co.

1-mesic-29.jpg

Rádi se "kočkujem"

1-mesic-36.jpg

a babi Ally si s náma taky moc ráda hraje,ale panička ji to moc nechce dovoli,prý až krapet povyrostem....smůla a babča je tak prííma....

1-mesic-19.jpg

Už papáme rozmočené granulky,ale mlíčko od mámy...mňam...

1-mesic-4.jpg

....je stejně nejlepší..Ale prý,aby z nás vyrostli velcí hafani,musíme baštit už i něco jiného..Zatím je to fakt psina ten"psí" život...

1-mesic-2.jpg

1-mesic-18.jpg

.....děsná sranda

1-mesic-14.jpg

 

...ale boty asi papat nebudu....

1-mesic-16.jpg

 

1.5.2011

Jsou nám 3 týdny.

Konečně máme kukadla a poznáváme jeden druhého taky očičkama,čumáčky už nemusí tolik čenichat,kde že je to mámino mlíčko a pročpak mi teď nejde lézt dopředu..aha to je bráška a hned za ním sestřička..Taky vyluzujem zvuky,které zdatně připomínají štěkání a zavrčet..to nám taky jde.Papáme mámino mlíčko a dáváme si závody,kdo u ní bude první.Vždycky všechny předběhne Guliver.Je to pěkný cvalík a všude musí být první.

 

3-tydny-13.jpg

Teď nás čeká to pravé poznávání a poznáme ,jaký ten svět "v bezpečí domova" vlastně je.

 

3-tydny-9.jpg

21.4 2011

Začali jsme opatrně koukat na svět.Právě dnes je nám 14 dnů.Pěkně papáme a zatím vůbec nezlobíme.

modrý  190 dk

žlutá  128 dk

oranžová  116 dk

červená  115 dk

růžová  154 dk

fialová  160 dk

"14 dní a koukáme na svět"

vrh-g-14-dni2.jpg

12.4.2011

Právě dnes nám je 5 dní

 

vrh-g-4-dny.jpg-2.jpg

 

Miminka rostou jako z vody-teda hlavně z mámina mlíčka.

 

vrh-g-4-dny.jpg-5.jpg

Hlavně malý modrý kluk ,co je jak valibuk a pojmenovali jsme jej  Guliver.Papká a roste,je to pěkný cvalík už váží 95dk amá zlatavý kožíšek.

Nejdrobnějží žlutá fenečka se taky snaží a je jednou taková,než když se narodila.Už váží 63dk,no snaží se holka..Kožíšek má krémový.

Oranžová slečna váží 74dk a kožíšek má zlatý

Červená slečna váží 67dk a kožíšek má krémový

Růžová slečna váží 73dk a kožíšek má také krémový

Fialová slečna dohání Gulivera,protože váží 90dk a kožíšek má zlatý.Společně s Guliverem a oranžovou slečnou,jsou to nejtmavší štěňátka.

 

vrh-g-4-dny.jpg-6.jpg

 

7.4.2011

O půlnoci se narodil modrý pejsek.Je to pěkný cvalík a cestu ven vzal na zpátečku,tak mu to trvalo trošku déle.Váží 46 dk

Za chvíli po něm,přišla na svět první fenka,dostala žlutou mašličku.Je maličká,ale krásná.Váží 28dk

1.00h přišla na svět fenka,která dostala oranžovou mašličku-35dk

2.00h fenka s červenou  mašličkou- 31dk

2.15.h fenka s růžovou mašličkou -37dk

3.50h fenka s fialovou mašličkou -40dk

 Narodilo se nám 5 holčiček a 1 kluk,jako buk!!

Taťka Baron může být na svoje pototomky a jejich maminku  pyšný!!

Tak všem miminkům do začátku přejem,ať mají dostatek mlíčka a tepla od svojí mámy a veškerou lásku a péči,co jim můžem všichni dát.

 

p4079440.jpg

 6.4.2011Bigi je neklidná,popochází sem a tam a vyžaduje pro sebe maximální pozornost.Klesá jí teplota a jako její mamka vím co se chystá a tak ji nechávám s paničkou a na hoňky na zahradě můžu na chvíli zapomenout.Bříško má plné štěňátek a mlíčko už je pro ně taky nachystané.Tak ji držím palce a těším se na vnoučátka.

 

ach jo,už aby to bylo...

30.30.2011 Nám přišla radostná zpráva,že já ALLY budu letos dvojnásobnou babičkou Naše Bria Heraldův poklad bude mít štěňátka.Budou to její první,tak ji moc přejeme,ať jsou všichni v pořádku a očekávání všichni zvládnou na jedničku a v pohodě.

 

bria.jpg

20.3.2011 Byla u nás naše malá kamarádka "Fanynka".Je jí 6 měsíců a je to štěňátko velmi veselé,milé a přátelské.Vlastním jménem  se správně jmenuje Aicha z Šostýnského podhradí a rodem je Kavalír King Charles Španěl.Je valmi rychlá a stíhá s námi všechny naše lotroviny.Většinou je ještě daleko rychlejší,je jako vítr.Než se nadějeme frrrr....a je úplně jinde.Ale je moc fajn.Moc si s ní rozumíme a těšíme se,že znovu brzo přijede a půjde s námi do lesa na procházku.S nad to stihne dřív,než nám začnou mateřské povinnosti.V lese je teď na jaře mooooc krásně.

 

p2129259.gif

 

 

8.3.2011 Ahoj všivhni,jak se máte?Zima nám utekla a bude zase konečně teplo.Ally si užívá důchodu a stane se znovu babičkou.Bigi nám dělá radost,bude mámou.

Celou zimu si holky užívaly teplo domova,protože s páníčky smýkaly choroby a tak si holky hověly a užívaly si pohodičky na kanapíčku.

S prvním letošním háráním se Bigi rozjela do Lipova za svým nápadníkem Baronem a užila si pěkný víkend u rodiny p.Doktora.Moc se jí tam líbilo a dobře se o ni postarali.

Teď už zase trávíme čas procházkami do lesů v okolí naší vesnice.Je tu hodně zajímavého k čuchání...spousta vůní a taky bahýnka a louží..to my moc rády..takové počvachtáníčko...Jen se všichni těšíme,až se oteplí.

Březost Bigi se přehoupla do druhé poloviny a tak procházky nebudeme šidit a budem chodit providelně.To bude príma.S miminky toho už pak moc nenachodíme a Bigi si bude užívat mateřskou dovolenou.

17.11.2010Ally s Bigi osiřely.Všechna miminka,která si s nimi hrála,jsou ve svých nových domovech a my jim všem a jejich novým páníčkům přejem hodně společných radostí a málo strarostí.

 

22.10.2010 Už máme 3 měsíce a baví nás úplně všechno.Zkoumáme a pozorujeme ,co se dá.Ze všeho nejraději se o všechny zábavné věci přetahujeme a ta z nás,která tu bezva věc ukořistí,s ní vesele peláší pryč.Moc nás baví něco nosit v tlamičce,jsme přece psi přinášecí.Panička nám zatím říká" malí odnašeči",ale když budeme trénovat,zvládnem tu báječnou věc co nás tak baví poponášet  i přinést nazpět.

Brzo nás čeká první vycházka ven,abychom poznali i jiná zajímavá místa v okolí našeho domu.Zvládáme už přivolání a moc nám chutnají dobrůtky,které dostaneme,když za paničkou přiběhnem,a nebo si s ní můžem hrát,což nás baví ze všeho nejvíc.

Největší radost a elán má Fren.Fany a Fidorka jsou pohodářky.Takže:

 "Ahoj lidi,jsme bezva holky a kdybychom se vám něktrá líbily,rádi vás budeme doprovázet a dělat vám společnost u vás doma.S našimi kluky se vydovádíme  a moc rádi si s náma hrají,jsme na ně hodní.Jsme veselé psí slečny,a máme moc rádi,když se nám někdo věnuje.Rosteme jako z vody.Líbíme se  vám?

Stačí se nám ozvat!!!"(lepší to bude paničce)

 

Obrazek

 

29.8.2010 Budeme mít brzo 7 týdnů a jsme už malí rošťáci.Máme v oušcích každý svoje číslo a byli jsme při tetování velmi stateční.Máme také každý svoje jméno.Fotili jsme se  pro všechny,kdo se na nás chtějí kouknout,jak nám to sluší a jak jsme vyrostli.

Pro více fotek klikni na obrázek

Obrazek

 

15.8.2010  Máme 1 měsíc a máme se čile k světu.Začínáme objevovat zákoutí naší zahrady,přece jsme už velká štěňátka a nemůžeme se pořád držet mámina kožíšku jen v bedně doma.Jsme velice zvědavá štěňátka a potřebujeme se toho ještě moc naučit. Venku je to prima a máme co objevovat.Hraje si s námi i naše velká sestřička Bigi.Taky učíme poslouchat naše nožičky,které jsou ještě nemotorné a moc nás neposlouchají.Přidáváme na hlasitosti a štěkání a vrčení,nám už jde docela snadno.Už jsme ochutnaly rozmočené granulky a moc nám chutnaly.Mámino mlíčko je ale stejně zatím nejvíc mňňňááám. Prohlížíme si různé zajímavé věci,hračky,boty,trávu,klacík,lístek,který se dokonce i sám hýbe..,očicháváme a ochutnáváme kde co a mamča s paničkou na nás důkladně dohlíží,aby se nám něco nepřihodilo,to íte,zatím jsme neopatrná a trochu nemotorná,ale nebojte,za chvíli budeme běhat s větrem o závod a provádět plno psích lumpáren.

 

25.7.2010 Miminka se mají k světu.Dnes mají 10 dní a jsou to cvalíci.Papají a spinkají,aby mohla brzo prokouknout na svět.Jedna holčička a jeden kluk,mají svoje kožíšky světloučké a 3 štěňátka jsou úplně zlatá.2 jsou zatím nerozhodně,ale vypadá to,že i ona by mohla nosit světle zlatý kožíšek.Ally se o ně vzorně stará.

Pro více fotek klikni na obrázek :

Obrazek

15.7.2010 Večer se narodilo 7 malých zlatých štěňátek.Ally byla moc šikovná a miminka jsou v pořádku.Vrh je velice vyrovnaný.Všechna měla stejnou porodní váhu,vážila a ž na jednoho cvalíka 380g a cvalík,který dostal modrou mašličku vážil při narození 400g a měl i nejsvětlejší kožíšek.

 

16.6.2010 Hurá naše Ally bude mít štěňátka!!!

Obrazek

 

15.5.2010 byly jsme na posledním krytí naší fenečky Ally.Více informací v sekci štěňátka

 

Obrazek

 

Obrazek

6.5.2010 dostala jsem dobrou zprávu Emily Heralduv poklad splnila 2.5.2010 v Prosečném zkoušku OVVR, s počtem bodů 215 z plného počtu 232

Emily Heralduv poklad Emily Heralduv poklad

22.4.2010 fotečky z prochajdy

 

 

 

 

 

8.11.2009

Léto se přehouplo rychleji,než bychom si přáli,štěňátka se rozběhla do světa a podzim je tu tak rychle,že se tomu nechce ani věřit.Procházky do přírody jsou krásné a voňavé.Šustí ,a je kolem plno zajímavých věcí ke zkoumání.Zaplavat si i teď v řece není problém,je to príma.Bigi je pořád veselá kopa a Elinku tu nic nerozhází.Den je sice krátký a sluníčka málo,ale i přesto je venku moc, moc fajn.Tak zatím Ahoj

7.5.2009 Tak se z nás stali velcí rošťáci.Celý den si spolu hrajeme,pokud zrovna
nespíme a rádi si ještě dáme mlíčko od mamky.Baštíme už i granulky a moc nám
chutná.Zanedlouho se rozjedeme do světa k novým páníčkům,abychom jim jejich
dětem,mohli dělat radost.
No,snad se nám nebude stýskat

7 týdnů7 týdnů7 týdnů7 týdnů7 týdnů7 týdnů

10.4. Miminka se mají k světu,kluci jsou cvalíci a děvčata se nenechají zahanbit.Holky první prokoukly na svět.Teď už mají očka dokořán všichni a učí se štěkat a vrčet.Udivují je zvuky,které samy vydávají a všímají si okolí.Moc se jim líbí návštěvy babičky Ally.Ráda je v jejich součastném příbytku navštěvuje,miminka jsou jen překvapena,že babi taky nemá mlíčko jako máma.Rostou jako z vody,vlastně z mlíčka,kterého má máma dost.Ještě chvilku a půjdou poprvé ven,jen co zesílí nožičky a naučí se je spřávně používat.Zatím první pokusy o chůzi vypadají dost legračně.Nejraději ze všeho ,ale zatím jí a spí.To aby zesílely a mohly brzo oběvovat SVĚT!

ObrazekObrazek

Máma Bigi s našimi kluky vychází skvěle a ráda se s nimi o svoje chlupatá štěstíčka dělí a nechá je hladít.Umazlená je i ona sama.Takže teď se u nás jen hladí a hladí a hladí...

 

14.2.2009 Nové výsledky z výstavy MVP Brno -Bria V4 !!!!gratulujeme!!!!!

12.2.2009 Hurá!!!!! je to potvrzené naše Bigi bude maminkou!!!!!

Předpokládáný termín porodu je 23.3.2009

4.2.2009 Tak k nám v únoru dorazila na chvíli zima s bílou nadílkou.

Bohužel,jak nás ujistili odborníci přes počasí,nebudeme se z té krásy radovat dlouho,tak rychle ven a vyrazily jsme z celým dámským spolkem,abychom si ten jeden den pořádně užily.

Naše kamarádky,bílé švýcarské ovčandy Forget a Aschley,se rády přidaly k naší výpravě na sněhobílé pláně.

 

Jen si všichni musíme dát pozor,abychom neublížily Bigi.Jestli bude maminkou,to zjistíme teprve za pár dní,kdy půjdeme na sono.Tak si to s náma fajn užívejte a držte palce.

 

 

 

17.1.2009 Tak dnes jsme nakryly naši Abigeil.Za 21 dní půjdeme na utz tak nám držte pěsti ať se nám zadaří a máme na jaro štěňátka.Více informací v rubrice štěňátka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                

                                                         

 

                                                                                                                                 

 

 

                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa062300.jpg