Jdi na obsah Jdi na menu

Haley Heraldův poklad

HALEY HERALDŮV POKLAD

 

 

hela-intercanis-1013.jpg

1.1.2012

m: Abigeil Heraldův poklad HD A

o:Baron aus Bobry Wald HD A , ED 0

 

VÝSTAVY: MVP DUO-CACIB 2.2.2013 :    VD

                 MVP INTERCANIS 29.6.2013 :V

ZKOUŠKY: OVVR BŘEZOLUPY 23.6.2013 : I.cena s počtem plných 232 bodů,nos 4,aport se zvěří

 

Ahoj,Jmenuji se Haley,ale naši mi říkají Helčo,nebo taky Helenko a taky někdy zkráceně Hel.

Přišla jsem na svět v době,kdy venku mrzlo až praštělo a já se svojí druhou sestřičkou a dvěma brášky,rozveselovala svoji maminku,která v té době byla velmi smutná,protože před malou chvílí přišla o svoji maminku,moji babičkuElinku.

Měla jsem se hodně k světu,abych mámě dělala jen samou radost a tak jsem papala,spala a později si hodně hrála se sourozenci.

haley-4-tydny.jpg

Každá štěněcí léta hodně rychle utečou a tak jsem byla šťasná,že jsem je celá mohla prožít u nás doma,se svojí mámou,aby nebyla smutná a nezůzstala s mojí paničkou sama.

 

bigi-s-helenkou--7-.jpg

 

 

 

 

Vyrostla ze mě trochu střeštěná puberťačka.Strašně moc mě baví dovádět a lítat jak splašená,je to strašná sranda.

haley-helca--27-.jpg

 

 

 

 

Taky už umím některé z povelů,poslouchat docela dovedu,na vodítku chodím ráda a nikoho nevláčím,chodím způsobně u nohy .Taky mě moc baví nasávat ty všechny zvláštní vůně ,kterých je v řírodě kolem taková spousta.gracie-gita--17-.jpg

 

 

 

 

Moc mě baví,když pro mě panička nachystá stopu toho,čemu vy lidi říkáte králík.To vám mě popadne taková radost,že běžím po té voňavoučké stopě daleko,kam až nevidím,tam na konci leží cosi chlupatého,no lidi,já to hned vezmu do mordy a co mi nohy stačí,peláším k paničce,abych se pochlubila.Ta si se mnou ještě potom hraje a má velkou radost,a i já mám radost...no co vám mám povídat...Někdy se tak rozdivočím,že se mi ani nechce s tím blbnutím přestat.

Taky ráda plavu,i když neradši si plavu sem a tam...jen tak....

haley-helca--15-.jpg

 

 

Prostě venku je to moc fajn.Ze začátku jsem byla hodně nedůvěřivá,všechno se mi zdálo moc cizí a neznám,ale teď už je to o hodně lepší.

haley-helca--5-.jpg

Panička mi slibuje,že se někdy pojede spolu ukázat tam,kde se vystavují pejsci,všichni si je prohlíží a chválí je,do jaké narostli krásy.A já jsem přece krásná..no ne ?

 

 

2.2.2013 Jsem byla na výstavě MVP DUO-CACIB, ve třídě mldadývch mi dali známku VD,což je Velmi dobrá...předvedla jsem se nejlíp jak jsem uměla...

23.6.2013 Jsem byla s paničkou v Březolupech a s ostatními kamarády jsme si vyzkoušeli Ověření vlastností retrívrů-zkráceně OVVR.

Strašně mě to bavilo,bylo sice děsné horko,ale fakt to bylo jinak super.Chovala jsem se naprosto vzorně,kolegů a kolegyň jsem si moc nevšímala,protože jsem chtěla být vzorná a to se mi povedlo.

ovvr-2013---11-.jpg

Slídila jsem  např.na požádání v lese a když můj nos nasál ten správný pach,rozběhla jsem se za ním a paničce jsem přinesla z lesa pernatý aportík,za což jsem byla pochválená.Chůze na vodítku ani bez, mi nečinily žádné potíže,stejně jako slídění s výstřelem...škoda,že jsem neobjevila žádné aportíky na přinášku,protože tam jako naschvál žádné nikdo neodložil.

ovvr-2013---18-.jpg

No a nejlepší na konec..aportík z vody...no v tom horku jsem tam hupsla a s kachničkou jsem se z vody vracela osvěžená k paničce.Pochvala mě neminula.

ovvr-2013---8-.jpg

Potom jsme se všichni seřadili a čekali.Panečku,pověsili na mě medaili a paničce třásli tlapkou...Měla jsem prý plný počet bodů,tj.232,známku z nosu 4,což je I.cena a tak jsme šťastné odjeli domů.Jsem ráda,že jsem to tak skvěle zvládla.

ovvr-2013---34-.jpg

 

29.6.2013 na MPV Intercanis již v mezitřídě jsem dostala V,což mě i paničku velmi potěšilo.Jsem prostě Váborná !!

dsc_1822.jpg

A tak si teď užívám života,Chodím na procházky s mamkou Abigeil a s kámoškama.Občas si něco procvičím a taky se těším na miminka,která si přeje panička.

dsc_3665.jpg