Jdi na obsah Jdi na menu

                     

         20. 1. 2005 se narodili v pořádku a bez komplikací 3 holky a 4 kluci.

Arnold Heralduv pokladArnold Heralduv poklad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arnold Heralduv Poklad

 

  Psí slečny se hravě vyrovnaly bráchům jak v jídle tak i v dovádění. Největším jedlíkem byl ale bezesporu ARNOLD. Se svojí váhou po narození 62 dkg předčil všechny sourozence. Je to krémově světlý pejsek s výborným pigmentem. a skvělou povahou.

Asterix  Heralduv pokladAsterix Heralduv poklad

    

                                                                                                      

    Za ním se držel ve výborné kondici pejsek ASTERIX-52 dkg. Byl stejně tak dravý jako hravý a svojí zlatou barvou po mámě každému padl do oka. Nezaostávala ani děvčata a ABIGEILl se svojí hmotností  49 dkg se měla velmi k světu. Navíc se rozhodla, že vše bude dělat přesně naopak a tak když sourozenci spali, ona s Arnoldem jedli, no a obráceně. Artuš Heralduv poklad

Artuš Heralduv poklad

 Dalším krásným pejskem by ARTUŠ. Krémově světlý pejsek, s váhou 48 dkg a později milou a přátelskou povahou, krásným černým pigmentem.

                                                                                                                                                                                               Aramis Heralduv poklad

 

Artuš Herakduv poklad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pejsek ARAMIS 45 dkg , byl nejsvětlejší společně se sestřičkou ANNY 43 dkg. Byla to milá a klidná štěňátka a z Anny vyrostla milá psí slečna a skvělá společnice.

Anny Heralduv pokladAnny Heralduv poklad

 

 

 

 

                                                           

Anny Heralduv poklad

Poslední fenkou ve vrhu byla AILIN. 42 dkg a světle zlatou barvou. Mámě se dost podobá nejen vzhledem, ale i svou povahou.

Ailin Heralduv pokladAilin Heralduv poklad

 

 

 

 

 

 

 

 

Psí miminka rostla a přibírala na váze stejně jak se patří. Když začala otevírat oči a postupně zkoumala okolí mámina těla a celé porodní bedny, měly jsme z toho radost hlavně my. Pro Ally to byla starost a úzkostlivě pozorovala, kam, že se to její děti přemisťují. Ale dva měsíce uplynuly jako voda a z malých neohrabaných válečků vyrostla řádná a krásná štěňata. Uprostřed her a dovádění uplynul čas tak rychle, že nastal doba, kdy jsme se s nimi museli rozloučit.

Byla vzorně odčervována, naočkována a brzo zapomněla i na bolestivé tetování.

První odešel k novým pánům ARNOLD-teď slyší na jméno BADY a má se moc fajn.

Následoval jej ARTUŠ a jelikož se přestěhoval na západ Čech, tak když občas zazlobí říkají mu „i ty jeden moraváku“. Ovšem svoji novou rodinu bezmezně miluje stejně jako ona jeho a Artík s nimi cestuje jak k moři tak i na hory.

ARAMIS, AILIN a ANNY nejsou daleko. Svůj domov mají v nedalekém Brně a se sestřičkou Anny- ENUŠKOU se Abigeil-BIGI  učila v létě a na podzim, jak správně poslouchat, způsobně chodit na vodítku a aportovat. Snad spolu půjdou i na OVVR. Tak jim držte palce ať to nepokazí.

Poslední do světa jel ASTERIX. Slyší na jméno KIM a je to milá zlatá dušička která dělala radost třem dětem v rodině, bohužel se u Kima objevila srdeční vada a Kim dostal nový domov, kde ho jistě mají rádi i přes jeho zdravotní vadu a věnují se mu s maximální péčí . Je to přece zlatíčko Kim.

Všechna štěňata zdědila po rodičích přátelskou povahu, stejně tak jako radost a chuť aportovat a jsou nesmírně společenská a závislá na lásce svých pánů.

 

                      Pár foteček jak rostla....

14 dní3 týdny3 týdny

 

 

                               4 týdny      5 týdnů                                                 

5 týdnů

poprvé venku

copak je to za věc?

s tetou Forget

s mámou

 

                                                          

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Štěňátka vrh A